Podkłady, Maty 40x60 100SZT

Nowy produkt

MATY PODKŁADY DLA PSA NAUKA SIKANIA 40x60 100szt !

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Podkłady higieniczne warstwowe 40x60 cm 

OPAKOWANIE ZBIORCZE  4x25 szt  w MEGA CENIE !!!

Przedmiotem aukcji są podkłady higieniczne, pieluchy przystosowane dla szczeniąt i kociąt do nauki sikania. Sprawdzają się także w przypadku zwierząt starszych, chorych i takich, które czasowo nie mogą być wyprowadzane. Środek pieluszek wykonany jest z bardzo chłonnych, długich włókien celulozy. Foliowany, wodoodporny spód, brzegi oraz specjalnie zaprojektowany wzór chłonnej włókniny zapobiegają wypływaniu płynnej zawartości na zewnątrz.  Pieluchy można stosować również w kojcach/legowiskach gdzie znajdują się szczenięta z matką oraz w transporterach i kuwetach gdzie pielucha może pełnić funkcję wyściółki

 

PODKŁADY 6-cio  warstwowe !!!

 

Podkłady z  zewnętrzną, nieprzepuszczalną wilgoci folią.

Wewnątrz podkłady pokryte są białym materiałem celulozowo- włókninowym z wytłoczeniami w kształcie rombu. Zewnętrzna folia gwarantuje dużą wytrzymałość na rozerwanie.

 

Patentowane wytłoczenie powierzchni gwarantuje wysoką stabilność podkładu. Podkłady są niezwykle przydatne podczas wizyty z dzieckiem u znajomych, w podróży, jak również w szpitalu– umożliwiają przewijanie Maluszka bez przykrych niespodzianek.

Świetnie sprawdzają się również jako podkłady pod prześcieradło chroniące materac przed zabrudzeniem dla dzieci i dla kobiet w okresie połogu.

                                                                      

chłonność: 300ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podkłady, Maty 40x60 100SZT

Podkłady, Maty 40x60 100SZT

MATY PODKŁADY DLA PSA NAUKA SIKANIA 40x60 100szt !

Produkty powiązane