PODKŁADY MATY 40x60cm 50SZT

Nowy produkt

PODKŁADY MATA DLA PSA NAUKA SIKANIA 40x60cm 50SZT

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Podkłady higieniczne warstwowe 40x60 cm

OPAKOWANIE ZBIORCZE  2x25 szt  w MEGA CENIE !!!

Przedmiotem aukcji są podkłady higieniczne, pieluchy przystosowane dla szczeniąt i kociąt do nauki sikania. Sprawdzają się także w przypadku zwierząt starszych, chorych i takich, które czasowo nie mogą być wyprowadzane.

Środek pieluszek wykonany jest z bardzo chłonnych, długich włókien celulozy. Foliowany, wodoodporny spódbrzegi oraz specjalnie zaprojektowany wzór chłonnej włókniny zapobiegają wypływaniu płynnej zawartości na zewnątrz.

Pieluchy można stosować również w kojcach/legowiskach gdzie znajdują się szczenięta z matką oraz w transporterach i kuwetach gdzie pielucha może pełnić funkcję wyściółki

PODKŁADY 6-cio  warstwowe !!!

Wewnątrz podkłady pokryte są białym materiałem celulozowo- włókninowym z wytłoczeniami w kształcie rombu. Zewnętrzna folia gwarantuje dużą wytrzymałość na rozerwanie.

Patentowane wytłoczenie powierzchni gwarantuje wysoką stabilność podkładu. Podkłady są niezwykle przydatne podczas wizyty z dzieckiem u znajomych, w podróży, jak również w szpitalu– umożliwiają przewijanie Maluszka bez przykrych niespodzianek.

Świetnie sprawdzają się również jako podkłady pod prześcieradło chroniące materac przed zabrudzeniem dla dzieci i dla kobiet w okresie połogu.

chłonność: 300ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PODKŁADY MATY 40x60cm 50SZT

PODKŁADY MATY 40x60cm 50SZT

PODKŁADY MATA DLA PSA NAUKA SIKANIA 40x60cm 50SZT

Produkty powiązane