CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE

Czyściwa papierowe

Uciążliwe plamy z tłuszczu, rozlany olej czy smar – dzięki czyściwom przemysłowym dostępnym w ofercie naszej internetowej hurtowni chemicznej szybko i skutecznie pozbędziesz się wszelkich nieczystości oraz doprowadzisz każde pomieszczenie do należytego porządku. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami papierowyc...

Czyściwa papierowe

Uciążliwe plamy z tłuszczu, rozlany olej czy smar – dzięki czyściwom przemysłowym dostępnym w ofercie naszej internetowej hurtowni chemicznej szybko i skutecznie pozbędziesz się wszelkich nieczystości oraz doprowadzisz każde pomieszczenie do należytego porządku. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami papierowych czyściw.

Niezawodne i wytrzymałe czyściwa papierowe w przystępnych cenach

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu czystości w domu, biurze, salonie kosmetycznym, hali produkcyjnej lub magazynowej czy w samochodowym warsztacie – sięgnij po przemysłowe czyściwa papierowe. Dostępne w asortymencie naszej hurtowni profesjonalnych środków czystości akcesoria to uniwersalne produkty wysokiej jakości, które pomogą Ci usunąć każde zabrudzenie. Znajdziesz tu na przykład wielofunkcyjne, makulaturowe czyściwo papierowe w rolkach, które doskonale wchłania płyny i smary oraz dobrze czyści szkło. Świetnie nadaje się do czyszczenia lekkich zabrudzeń, a także do wycierania rąk. Oferujemy również profesjonalne czyściwo bezpyłowe przeznaczone głównie do zakładów fryzjersko-kosmetycznych, solariów, gastronomii czy lakierni i warsztatów samochodowych. Celulozowe czyściwo jest bardzo wytrzymałe, a dzięki 2-warstwowym listkom nawet jedna rolka tego produktu wystarczy na bardzo długo.

Przemysłowe czyściwa do różnych zastosowań

Szukasz czegoś, co dobrze poradzi sobie z naprawdę ciężkimi zabrudzeniami? Polecamy czyściwo włókninowe, które ma bardzo wysoki stopień absorpcji, dobrze działa nawet z silnymi rozpuszczalnikami i jest świetną alternatywą dla tradycyjnych szmat bawełnianych wykorzystywanych do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni. W sprzedaży posiadamy także papierowe ręczniki pasujące do dozowników centralnego dozowania oraz bawełniane czyściwo o bardzo dobrych właściwościach czyszczących.

Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni ręczników papierowych i przemysłowych czyściw

Sprawdź naszą pełną ofertę przemysłowych czyściw i wybierz produkt, który jest delikatny dla powierzchni podatnych na zarysowania, a jednocześnie skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Serdecznie zapraszamy do zakupów – zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową realizację zamówień, służymy również pomocą w wyborze odpowiedniego produktu.

Więcej

CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów