Ręczniki w roli

Ręczniki papierowe w rolce

Aby utrzymać w czystości wszelkie powierzchnie użytkowe w domu czy biurze, niezbędne są odpowiednie środki czyszczące oraz szereg artykułów higienicznych. Jednym z nich jest chłonny ręcznik papierowy, dzięki któremu nie tylko posprzątasz zabrudzone powierzchnie podczas regularnych porządków, ale również zbierzesz nadmi...

Ręczniki papierowe w rolce

Aby utrzymać w czystości wszelkie powierzchnie użytkowe w domu czy biurze, niezbędne są odpowiednie środki czyszczące oraz szereg artykułów higienicznych. Jednym z nich jest chłonny ręcznik papierowy, dzięki któremu nie tylko posprzątasz zabrudzone powierzchnie podczas regularnych porządków, ale również zbierzesz nadmiar płynów, gdy nadarzy się taka konieczność. W naszej hurtowni chemii gospodarczej i profesjonalnej przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której znajdziesz szeroki wybór ręczników papierowych w rolce. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Hurtownia ręczników papierowych do domu i biura

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb osób prywatnych prowadzących dom, firm sprzątających, a także innych przedsiębiorstw. Z myślą o wymaganiach naszych Klientów stworzyliśmy ofertę, w której znajdziesz trwałe i wyjątkowo chłonne ręczniki papierowe w rolce. Znajdują one zastosowanie nie tylko podczas regularnego sprzątania, ale również przy codziennym użytkowaniu kuchni czy łazienki. Ponadto ręczniki papierowe wykorzystywane są równie często w salonach fryzjerskich czy gabinetach kosmetycznych. Pozwalają one zadbać o czystość oraz higienę.

Chłonne ręczniki papierowe – wysoka jakość w każdej rolce

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju ręczników papierowych, a także czyściwa przemysłowego. Dzięki ich zastosowaniu czyszczenie różnego rodzaju powierzchni będzie prostsze niż kiedykolwiek. Proponujemy m.in. jednowarstwowy szary ręcznik z makulatury, ręcznik dwuwarstwowy wykonany w technologii TAD, czyściwo włókninowe w rolce do trudnych zabrudzeń czy kuchenne ręczniki papierowe. Wszystkie te artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów – Linteo, Tork, Horeca Comfort+ i nie tylko. Są to produkty wysokiej jakości, które charakteryzuje duża wytrzymałość oraz chłonność, a w wielu przypadkach również miękkość i mięsistość. Przekonaj się sam!

Ręczniki papierowe w rolce – postaw na sprawdzoną hurtownię już dziś!

W naszej ofercie przygotowaliśmy artykuły o szerokim zastosowaniu. Proponowane przez nas ręczniki papierowe w rolce sprawdzą się do codziennego użytkowania w domu oraz biurze, a także w gastronomii, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także w wielu innych zakładach pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą już teraz! Duża chłonność oraz maksymalna długość ręczników sprawiają, że starczą Ci one na znacznie dłużej. Zapraszamy do zakupów!

Więcej

Ręczniki w roli Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów