do prania dywanów i tapicerek Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  4 674,00 zł W magazynie

  Profesjonalny odkurzacz do prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin tekstylnych, mebli tapicerowanych, siedzeń samochodowych i tapicerki.

  4 674,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2 396,04 zł W magazynie

  Odkurzacz piorący z filtrem wodnym do zastosowań profesjonalnych i domowych, stworzony z myślą o kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hoteli, sklepów, itp. Spełnia wysokie wymogi stawiane w zastosowaniach profesjonalnych: posiada mocną konstrukcję, nowoczesny silnik z niezależnym systemem chłodzenia oraz wielostopniowy system...

  2 396,04 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1 584,24 zł W magazynie

  Odkurzacz piorący do zastosowań profesjonalnych i domowych, stworzony z myślą o kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hoteli, sklepów, itp. Spełnia wysokie wymogi stawiane w zastosowaniach profesjonalnych: posiada mocną konstrukcję, nowoczesny silnik z niezależnym systemem chłodzenia oraz wielostopniowy system filtracji.

  1 584,24 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1 546,11 zł W magazynie

  Mały, stosunkowo cichy odkurzacz piorący, przeznaczony do prac półprofesjonalnych w domach, niewielkich biurach lub pensjonatach. Ze względu na cichą pracę zalecany również na niewielkie obiekty służby zdrowia.

  1 546,11 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów