mopy , kije , stelaże

Kije, stelaże i mopy obrotoweVileda oraz pozostałe marki

Utrzymanie podłogi w czystości – zwłaszcza na dużych bądź nieregularnych powierzchniach – to trudne zadanie, które należy regularnie powtarzać. Różnego rodzaju zabrudzenia wymagają mniej lub bardziej zdecydowanych rozwiązań. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne n...

Kije, stelaże i mopy obrotoweVileda oraz pozostałe marki

Utrzymanie podłogi w czystości – zwłaszcza na dużych bądź nieregularnych powierzchniach – to trudne zadanie, które należy regularnie powtarzać. Różnego rodzaju zabrudzenia wymagają mniej lub bardziej zdecydowanych rozwiązań. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do mycia posadzek, paneli lub parkietu. Sprawdź wszystkie dostępne tutaj kije, stelaże, a także mopy klasyczne i obrotowe marki Vileda. Zapraszamy na zakupy!

Profesjonalny sprzęt do sprzątania podłóg

To właśnie na podłodze gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń – psia lub kocia sierść, kurz, okruszki czy naniesiony na butach piasek wprawdzie nie rzuca się w oczy, jednak ma ogromny wpływ na komfort w mieszkaniu. Aby utrzymywać tę powierzchnię w czystości, konieczne jest regularne mycie przynajmniej raz w tygodniu. Sięgnij po solidny sprzęt do sprzątania, który skutecznie poradzi sobie z zanieczyszczeniami podłogi, a przy tym – dzięki różnym funkcjonalnościom – sprawi, że czynność ta będzie znacznie mniej męcząca. Sprawdź, jakie to proste!

Dlaczego warto wybrać mop obrotowy Vileda?

Sprzątanie zwykle nie kojarzy się z odprężającym zajęciem, ale z męczącą pracą, wysiłkiem i obolałym kręgosłupem. Jeśli nie chcesz się przemęczać, ale uwielbiasz, gdy w Twoim domu panuje porządek, wybierz mop obrotowy Vileda. Mikroaktywne włókna na nakładce sprawiają, że nie musisz intensywnie szorować zabrudzonych płytek czy paneli, by pozbyć się uciążliwej plamy na przykład z tłustego sosu czy wyschniętego słodkiego syropu. Materiał ten świetnie radzi sobie z czyszczeniem różnych powierzchni nawet bez użycia detergentów. Wypróbuj mop obrotowy Vileda i przekonaj się, że sprzątanie może być przyjemną czynnością!

Innowacyjny system odsączania mopa obrotowego Vileda

Zazwyczaj używanie płaskiego mopa oznacza ręczne wyciskanie nakładki, a przy tym mimowolne moczenie rąk. Jeżeli nie chcesz dotykać brudnej końcówki, a mopy sznurkowe nie spełniają Twoich oczekiwań, wybierz obrotowy model Vileda. To innowacyjne rozwiązanie, pozwalające szybko i skutecznie oczyścić końcówkę, a następnie ją odsączyć. Wirujący system przypomina technologię zastosowaną w pralkach – 1000 obrotów na minutę gwarantuje zarówno usunięcie zanieczyszczeń z tekstylnej nakładki, jak i odwirowanie z niej wody. Dzięki temu uzyskujemy czystą, odsączoną końcówkę mopa gotową do dalszej pracy. Zamów innowacyjny zestaw marki Vileda w naszym sklepie i przekonaj się, że mycie podłogi nie musi być męczące!

Więcej

mopy , kije , stelaże Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów