PAPIERY I RĘCZNIKI

Ręczniki papierowe w rolce

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości czyściwa papierowe np. papier toaletowy o różnej gramaturze takich producentów jak Tork, Katrin czy Cashmir. Na uwagę zasługują też oferowane przez nas ręczniki papierowe składane lub w rolce. To bardzo trwałe, a także niezwykle chłonne produkty, które sprawdzą się w każdej k...

Ręczniki papierowe w rolce

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości czyściwa papierowe np. papier toaletowy o różnej gramaturze takich producentów jak Tork, Katrin czy Cashmir. Na uwagę zasługują też oferowane przez nas ręczniki papierowe składane lub w rolce. To bardzo trwałe, a także niezwykle chłonne produkty, które sprawdzą się w każdej kuchni. Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni ręczników papierowych.

Więcej

PAPIERY I RĘCZNIKI W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Papiery toaletowe 
  • Ręczniki w składce ZZ
  • Ręczniki w roli

    Hurtownia ręczników papierowych

    Bez zapasu ręcznika papierowego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania w kuchni czy sprzątania łazienki i innych domowych przestrzeni. W tej kategorii proponujemy szeroki wybór ręczników papierowych w rolce. Są wygodne w użytkowaniu, a także niezwykle chłonne, dzięki czemu starczają na dłużej. W naszej hurtowni ręczników papierowych dostępne są również czyściwa przemysłowe, które nie rozwarstwiają się podczas pracy. Sprawdź naszą pełną ofertę!