CHEMIA SAMOCHODOWA

Hurtownia profesjonalnej chemii samochodowej

Odpowiednia pielęgnacja pojazdów nie byłaby możliwa bez użycia wysokiej jakości chemii i kosmetyków do auta. Sklep CHEMIAHURT.com zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu, który idealnie odpowiada na potrzeby firm zajmujących się pielęgnacją samochodów. Aktywne piany do mycia – m.in. TENZI Truck Clea...

Hurtownia profesjonalnej chemii samochodowej

Odpowiednia pielęgnacja pojazdów nie byłaby możliwa bez użycia wysokiej jakości chemii i kosmetyków do auta. Sklep CHEMIAHURT.com zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu, który idealnie odpowiada na potrzeby firm zajmujących się pielęgnacją samochodów. Aktywne piany do mycia – m.in. TENZI Truck Clean, woski, specyfiki do felg i kołpaków, czyszczenia tapicerki oraz siedzeń, a także mycia szyb i lusterek – wszelkie specjalistyczne produkty i sprzęty do sprzątania auta znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Więcej

CHEMIA SAMOCHODOWA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Piany aktywne

    Hurtownia profesjonalnej chemii samochodowej

    Dla każdego właściciela samochodu czystość jego pojazdu jest bardzo ważna. Jego dokładne mycie wymaga wysokiej jakości środków czystości. W poniższej kategorii naszego sklepu internetowego z profesjonalną chemią samochodową przygotowaliśmy bogatą ofertę pian aktywnych takich jak Tenzi Truck Clean czy Tenzi Mosquitos. Znajdują one zastosowanie przy czyszczeniu m.in. samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych czy plandek. Zapraszamy do naszej hurtowni!

  • Woski, pielęgnacja...
  • Mycie felg, kołpaków
  • Tapicerka, siedzenia
  • Mycie szyb, lusterek
  • Kokpit, plastiki i gumy