CHEMIA SAMOCHODOWA

Hurtownia profesjonalnej chemii samochodowej

Odpowiednia pielęgnacja pojazdów nie byłaby możliwa bez użycia wysokiej jakości chemii i kosmetyków do auta. Sklep CHEMIAHURT.com zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu, który idealnie odpowiada na potrzeby firm zajmujących się pielęgnacją samochodów. Aktywne piany do mycia – m.in. TENZI Truck Clea...

Hurtownia profesjonalnej chemii samochodowej

Odpowiednia pielęgnacja pojazdów nie byłaby możliwa bez użycia wysokiej jakości chemii i kosmetyków do auta. Sklep CHEMIAHURT.com zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu, który idealnie odpowiada na potrzeby firm zajmujących się pielęgnacją samochodów. Aktywne piany do mycia – m.in. TENZI Truck Clean, woski, specyfiki do felg i kołpaków, czyszczenia tapicerki oraz siedzeń, a także mycia szyb i lusterek – wszelkie specjalistyczne produkty i sprzęty do sprzątania auta znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Więcej

CHEMIA SAMOCHODOWA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Piany aktywne

  Tenzi Truck Clean – sposób na czyste auto

  Długie trasy nie sprzyjają zachowaniu czystej karoserii auta, tak samo prace polowe. Błoto, deszcz, śnieg, owady i inne zanieczyszczenia potrafią po kilkuset kilometrach wytworzyć na nadwoziu trudną do zmycia skorupę, która nie wygląda estetycznie i zagraża lakierowi. Zamiast męczyć się i godzinami szorować samochód zwykłym płynem lub tracić pieniądze na myjnię samochodową, postaw na profesjonalny środek do czyszczenia plandek, karoserii, a nawet maszyn rolniczych. Poznaj serię aktywnych pian, a wśród nich Tenzi Truck Clean i ciesz się na nowo błyszczącym lakierem!

  Dlaczego Tenzi Truck?

  To wysoce specjalistyczny, silny środek alkaliczny, który pozwala na zastosowanie go w różnorodny sposób. Tę aktywną pianę możesz wykorzystać zarówno do mycia ręcznego, jak i w maszynach ciśnieniowych. Wystarczy, że rozcieńczysz go wodą w odpowiedniej proporcji, aby szybko i skutecznie pozbyć się zaschniętego błota, owadów lub innych, trudnych do usunięcia zabrudzeń. Piana idealnie nadaje się nawet do maszyn rolniczych i prania wszelkiego rodzaju plandek.

  Poznaj inne preparaty Tenzi

  W rodzinie produktów Tenzi znajdziesz, oprócz preparatu Tenzi Truck, również specjalistyczny szampon z funkcją nabłyszczania karoserii – także w samochodach ciężarowych. To bardzo wydajny płyn, tworzący aksamitną i gęstą pianę, która szybko radzi sobie z największymi zabrudzeniami. A jeśli Twój pojazd potrzebuje naprawdę solidnego wyczyszczenia – zwróć uwagę na SuperGreen Special – preparat do stosowania ręcznego lub mechanicznego mycia busów, TIR-ów, a nawet silników.

  Pozbądź się muszek i komarów jednym psiknięciem!

  Nie masz czasu na gruntowne mycie lub wręcz przeciwnie – chcesz zafundować swojemu samochodowi prawdziwe spa? Do usuwania rozbitych na karoserii i szybach much, komarów oraz innych owadów, użyj środka Tenzi Mosquitos w formie wygodnego sprayu. Zapomnij o szorowaniu, które może uszkodzić lakier. Spryskaj, odczekaj i zmyj preparat szmatką – gotowe! Jeśli natomiast szukasz specjalistycznych środków przeznaczonych do użycia w maszynach typu karcher, wybierz preparat w formie płynu, przeznaczony do usuwania wszelkich zanieczyszczeń. Jego wygodna butelka pozwala na podanie środka do maszyny w systemie plug’n’clean, co gwarantuje szybsze i bezpieczniejsze zastosowanie.

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych pian aktywnych preparatów Tenzi Truck, Karcher lub innych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

 • Woski, pielęgnacja...
 • Mycie felg, kołpaków
 • Tapicerka, siedzenia
 • Mycie szyb, lusterek
 • Kokpit, plastiki i gumy